Profil - Hires Attila

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Profil

O nás
 
Sme modernou stavebnou firmou, na regionálnom stavebnom trhu. Vieme sa prispôsobiť, pružne a efektívne reagovať na výzvy, ktoré prináša vývoj spoločnosti a zmeny na stavebnom trhu. Neustály rozvoj a investície do nových technológií a do ľudského kapitálu nám prináša výhody v boji s konkurenciou. V súčasnosti firma zvyšuje počet kmeňových zamestnancov. Vlastníme moderné stavebné stroje, mechanizmy, nákladné a dodávkové vozidlá, aj malú stavebnú mechanizáciu.   

 
   Realizujeme pozemné a jednoduché inžinierske stavby malého aj väčšieho rozsahu. Firma je schopná realizovať stavby ako generálny dodávateľ. Spolupracujeme s dodávateľmi stavebných materiálov a s poddodávateľmi rôznych profesií. Na veľkých stavebných projektoch sa zúčastňujeme ako poddodávateľ.

 
    Našim hlavným cieľom je poskytovať zákazníkom komplexné a kvalitné služby so zachovaním profesionality a korektnosti, ponúkať najlepší pomer kvality a ceny. Kladieme veľký dôraz na efektívne využitie zdrojov a platobnú disciplínu. V slovenskom stavebníctve neplatičstvo je „in“, napriek tomu dokážeme plniť svoje záväzky a platby vždy načas.
CERTIFIKÁTY PRE NAŠU FIRMU
+421 907 257 039P.O.H. 25/20
079 01 Veľké Kapušany
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky