Úvod - Hires Attila

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Úvod

O nás
 
Milí návštevníci, ctení zákazníci a záujemcovia!

 
V stavebníctve pôsobím od roku 1985 ako stavebný technik.  V predošlých pôsobiskách som sa podieľal na realizácii viacero významných stavieb pre náročných investorov ako EVO Vojany, Chemko Strážske, Slovtransgas (SPP), Transpetrol.

 
Firma Attila Hires stavebná činnosť, so sídlom vo Veľkých Kapušanoch bola založená v roku 2002 ako fyzická osoba.
 
Sme malá, dynamicky sa rozvíjajúca firma na regionálnom stavebnom trhu regiónov Dolný Zemplín, Použie, okolie Veľkých Kapušian. Ponúkame kvalitné služby pre náročných zákazníkov ktorí vedia oceniť profesionalitu a spoľahlivosť za prijateľné ceny, ale s primeranou cenou vieme uspokojiť aj menej náročných zákazníkov na vysokej profesionálnej a remeselnej úrovni. Kvalifikovaní odborníci a moderná stavebná mechanizácia sú meradlom vyspelosti stavebnej firmy, čo vytvára predpoklady pre kvalitné vyhotovené stavebné dielo.  Za takmer 15 rokov podnikania sme zrealizovali množstvo rôznych stavebných projektov pre obce, inštitúcie, firmy a pre súkromných objednávateľov.

 
Firma je budovaná na korektných vzťahoch, odsudzujeme neférovosť v podnikaní. Mojím osobným cieľom je, aby bola firma zárukou serióznosti a spoľahlivosti.
 
 
S úctou Attila HiresNáš tím:
+421 907 257 039P.O.H. 25/20
079 01 Veľké Kapušany
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky